Ваша сім'я бореться зі складними життєвими обставинами? Ви тато-мама або опікун дітей, і живете з ними у старому помешканні із поганими умовами? Критичний стан вашої квартири викликає погіршення здоров'я ваших дітей? Тоді не гайте часу і заповніть заявку на участь у проєкті «Право на комфорт»!
ru
en
ua
Що треба зробити?
Уважно ознайомтеся із нашою анкетою учасника проєкту. Ретельно заповніть інформацію про себе і своїх дітей. Зробіть на телефон фото потрібних документів і прикріпіть їх до анкети у потрібних пунктах.
Кому ми допомагаємо?
В першу чергу, Фонд опікується родинами з дітьми, що ростуть у складних життєвих обставинах. Це багатодітні та неповні сім'ї, родини із оформленою опікою або всиновленням дітей. Ми звертаємо особливу увагу на малозабезпечені родини і після втрати годувальника. А також на випадки, коли покращення умов життя дитини необхідна для оформлення опіки або для покращення здоров'я дітей.
Вимоги до сімей
Обов'язковою умовою участі сім'ї є те, що вона проживає і зареєстрована у квартирі, що їй належить і на яку оформлені документи права власності. Батьки-опікуни дітей мають бути добропорядними людьми без згубних залежностей, кредитів та займів. Квартира і сама сім'я не повинні бути учасниками майнових судових справ, зокрема не мають перебувати в арешті або бути предметом оскарження права на спадщину і т. ін.
Важливо!
Уся інформація має бути достовірною. Документи і благонадійність сім'ї будуть перевіряти юристи, які допомагають Благодійному фонду «Право на комфорт».